Cilalı Ofis Mobilyaları

Cilalı Ofis Mobilyaları

Makam odaları başta olmak üzere ofislerde yaygın olarak kullanılan cilalı mobilyalar, sahip oldukları ağır görünüm ile otoriteyi temsil ederler.

cilalı ofis mobilyaları

cilalı ofis mobilyaları

Özellikle müşterilerle üst düzeyde muhatap olan yönetici ya da patron konumundaki kişiler için uygun kullanım alanı sağlayan cilalı mobilyalar,klasik tarzda düşünülebileceği gibi modern tasarımlarla bir arada da düşünülebilir.

cilalı ofis mobilyaları

cilalı ofis mobilyaları

Mekanın ve dekorasyon için seçilen her parçanın kendine has bir “dili” olduğu düşünülürse, cilalı ofis mobilyalarının da seçkin ve güçlü bir imaj verdiğini, konuya ve alana hakimiyet duygusunu karşı tarafa geçirdiğini söyleyebilmek mümkündür. Bu sebeple, iş hayatının klasiklerinden olan cilalı ofis mobilyalarının, şirketlerde karar verici konumunda olan kişilerin odalarının dekorasyonunda yer bulması daha uygun olur.

cilalı ofis mobilyaları

cilalı ofis mobilyaları

Bu “ağır” görünümünün yanında cilalı ofis mobilyaları aynı zamanda oldukça yüksek kaliteli malzemeden üretilen mobilyalar oldukları için çok dayanıklıdır ve de buna bağlı olarak kulllanım süreleri de uzundur. Birinci sınıf malzeme kullanılarak üretilen cilalı ofis mobilyaları, görece yüksek fiyatlarda satılsa da bu fiyatın karşılığını veren ürünlerdir.

Cilalı ofis mobilyalarının temizliği ise dikkat edilmesi gereken önemli bir unsurdur. Çünkü mobilya üzerinde bulunan cilaya değecek herhangi bir kimyasal madde kesinlikle mobilyaya zarar verecek ve gerek estetik gerekse fonksiyonel anlamda iyi olmayacaktır. Mobilyanızda oluşabilecek zararları engellemek adına, mobilyanızı sadece nemli bez ve saf suyla temizlemek yeterli olacak, başka hiçbir işleme gerek kalmayacaktır.

Cilalı Ofis Mobilyaları Örnekleri

hukuk 5