Google Tel Aviv Ofisi

Google Tel Aviv Ofisi

Çalışma hayatını ofiste geçiren herkes için gerek görünümü gerekse teknolojik ve insani olanakları göz önüne alındığında en ideal ofisler hep Google ofisleri olmuştur. Tüm dünyadaki ofis çalışanlarının gıpta ederek baktığı şahane Google ofislerine bir yenisi daha eklendi: Google Tel Aviv Ofisi.

Google-Tel-Aviv-Office-3

Diğer Google ofisleri gibi büyüleyici bir atmosfere sahip olan Tel Aviv ofisinde de çalışanları konforu için en küçük detay bile düşünülmüş ve planlanmış. Çalışanlarının her türlü hassasiyetini de düşünen Google, Yahudi çalışanlarına gösterdiği saygı gereği ‘kosher’ restoranlar kurmuş. Çünkü Yahudiler, kendi dinlerine mensup olmayanlardan yiyecek almazlar. Sadece kendi dindaşları tarafından üretilen ve pişirilen yemekleri yerler. Buna ‘kosher’ adı verilir. Bunu göz önüne alan Google da kurduğu üç ayrı restoran ile çalışanlarına jest yapmış: Kosher Mandıra, Kosher ET ve Kosher Olmayan temalarla restoranlar tasarlanmış.

Google-Tel-Aviv-Office_6

Bunların yanında, 2012 yılının Aralık ayında açılan Google Tel Aviv Ofisi, tıpkı diğer ofislerde olduğu gibi yine şahane bir manzaraya sahip. Electra Kulesi’nin sekizinci katında konumlanan ofis, büyüleyici bir Tel Aviv manzarasına sahip. Ofisin toplam büyüklüğü ise tam 86.111 m2.

[envira-gallery id=”7850″]