İtalyan Ofis Dekorasyonları

İtalyan Ofis Dekorasyonları

Eğer ofis için kullanacağınız alanınız genişse, yeni trendler arasında yer alan İtalyan ofis mobilyaları tercih edebilirsiniz. İtalyan ofis mobilyaları genellikle keskin ve küt hatlara sahip, eskitme veya ahşap kaplamalıdır.

İtalyan Ofis Mobilyaları

İtalyan Ofis Mobilyaları

Metal şeritlerle veya zıt renklerdeki ahşap plakalarla zenginlik katılan mobilyaların ayaklarını ahşap olabileceği gibi çelik veya paslanmaz olarak da tercihinizi yapabilirsiniz.  Makam masanıza eş olarak seçeceğiniz İtalyan koltuklar da bir onlar kadar keskin hatlara sahip ve düz olmalıdır. Genelde ofislerde tercih edilen kumaş seçenekleri arasında deri ve suni döşeme, hem şıklığınızı arttıracak, hem de çok yoğun geçen iş günlerinin ardından daha az kirlenecektir. Temizliği de bir o kadar pratik olacaktır.

İtalyan koltuklar

İtalyan koltuklar

Makam masasının arkasına gelen duvarınıza şıklık verecek ve farklılık yaratacak duvar kâğıdı uygulaması, ofisinizin atmosferini değiştiren en önemli faktörlerden biridir.

Son dönemlerde ofislerde oldukça fazla tercih edilen diğer bir dekorasyon seçeneği de gergi tavan sistemidir. Dilerseniz gökyüzü efekti, dilerseniz yıldız deseniyle sıra dışı bir ofise sahip olabilirsiniz. Yaydığı güçlü ışık ve kullanımıyla bir o kadar da tasarruflu olan gergi tavanlar, ofisinize hem aydınlık hem de çok ferah bir görünüm kazandıracaktır.

asma tavan

asma tavan spot ışıklar

Daha sadelikten yanaysanız asma tavan ve spot kombinasyonunu tercih edebilirsiniz. Gizli ışıklarla bezendirilen asma tavanlar, ofisinize derinlik kazandırarak, çalışma saatlerinizin çok daha keyifli geçmesini sağlayacaktır.

italyan chester koltuk, italyan mobilya (3)

italyan chester koltuk, italyan mobilya

italyan chester koltuk, italyan mobilya (1)

italyan chester koltuk, italyan mobilya

italyan chester koltuk, italyan mobilya (2)

italyan chester koltuk, italyan mobilya

italyan ofisleri

italyan ofis dekorasyonları

Toplantı masalarınızı ahşap veya cam olarak tercih edebilirsiniz.  Ahşap olmasından yanaysanız,  masaya uygulanacak deri parçalar Sümen görevi görerek masanızla büyük bir bütünlük sağlayacaktır.