Markafoni Ofis Dekorasyonu

Ülkemizin lider ve yaratıcı alış veriş sitelerinden biri olan Markafoni, internet üzerinden yapılan alış verişlerde, kullanıcılarına yaratıcı ve güvenli çözümler sunmanın yanında, sahip olduğu sıradışı ofis dekorasyonları ile de öne çıkıyor.

Markafoni Ofis Dekorasyonu

Markafoni Ofis Dekorasyonu

Uzun süredir Gaziosmanpaşa’da, Ulusal Mimarlık Ödülü’ne sahip 10 bin metrekarelik merkez binasında faaliyet gösteren Markafoni,bir süre önce lojistik bölümünü Kurtköy’deki 25 bin metrekarelik tesis alanına taşıyarak plazada boşalan bu yere Enmoda,MissPera,Zizigo gibi grup şirketlerini yerleştirdi. Lojistik bölümünün ana binadan taşınması, dekorasyonda yenilenmeye gitmek için de bir sebep olmuş ve plazanın dekorasyonu baştan aşağıya yenilenmiş durumda.

Markafoni Ofis Dekorasyonu

Markafoni Ofis Dekorasyonu

Sahip olduğu içeriğe uygun olarak moda konsepti üzerine kurulu olan ofis dekorasyonu, 1950’li yıllardan 1990’lı yıllara kadar tüm moda akımlarını ayrı bir konsept olarak toplantı odalarında uygulamış olan Markafoni, alışılagelmiş ofis dekorasyonlarının hayli dışında bir çizgiye sahip. Kendine ait bir plazada konumlanmış olan Markafoni, plaza içindeki asansörlerin her birine Kate Moss gibi dünyaca ünlü mankenlerin ismini verirken, Prada, Yves Saunt Lauren gibi tasarımcıların isimleri de toplantı odalarında kendilerine yer bulmuş.

Markafoni Ofis Dekorasyonu

Markafoni Ofis Dekorasyonu

Öte yandan ürün ve manken çekimlerinin yapıldığı çekim odalarının sayısı da sekizden on dörde çıkarılarak Studio City adı verilen bu alanlar çoğaltılmış. Ofis çalışanlarının büyük çoğunluğunun tasarımcı olması, dekorasyona çalışan eli değmesine neden olurken, her çalışanın katkıda bulunduğu ve kendinden bir şeyler bulabildiği bir dekorasyon ortaya çıkmış.

Markafoni Ofisinden Görüntüler