Ofis Dekorasyonunda Tablo Kullanımı

Ofis Dekorasyonunda Tablo Kullanımı

Ofislerin sadece çalışma masası, çalışma koltuğu, oturma grubu, kitaplık ve dolaptan oluştuğunu sanıyorsanız, ofis modasının çok gerisinde kalmışsınız demektir. Modern ve şık bir ofis için artık bundan daha fazlası gerekli.

Ofislerde Tablo Kullanımı

Ofislerde Tablo Kullanımı

Hangi iş alanında, hangi sektörde çalışıyor olursanız olun; şık, kaliteli ve klas bir ofise sahip olmanız hem yeni müşteriler kazanmanızda hem de varolan müşterilerinize olan ilişkinizin kalitesinde ciddi farklılıklar yaratır. Çünkü insanlar kaliteyi ve kaliteli olanı sever. Yaptığınız işin kaliteli olduğunu gösteren en belirgin ve en önemli işaret ise ofisiniz ve ofisinizin dekorasyonudur.

Ofislerde Tablo Kullanımı

Ofislerde Tablo Kullanımı

Ofis dekorasyonu denildiğinde artık sadece tek bir sınır var: Hayal gücü!

Ofisinize seçeceğiniz çalışma masanın renginden modeline, çalışma koltuğunuzun kaplama malzemesinden tasarımına kadar hemen her dekorasyon parçasında seçenekler neredeyse sınırsız. Ancak ofisiniz dekorasyonu için seçtiğiniz parçalar ne kadar şık ve ne kadar lüks olursa olsun eğer bir karakteri, tarzı ve kişiliği yoksa arzu ettiğiniz kalite algısının çok dışına çıkabilir ve istediğiniz etkisinin tam tersine neden olabilirsiniz. Peki bir ofisi kaliteli yapan detaylar nelerdir? Elbette size özel aksesuarlar. Mesela tablolar.. Ofisinizde dünyaca ünlü bir ressamın ya da yeni nesil deneysel genç bir sanatçının tablosunu kullanmak sizi bir kaç adım öne geçirecek ve ofisinizin müşteri ve misafirleriniz üzerindeki etkisini artıracaktır. Modern zamanların en vazgeçilmez ve en şık aksesuarları olan tablolar, çeşitli şekillerde ofislerinizi süsleyebilir. İsterseniz tek parça halinde isterseniz üçlü ya da beşli bölünmüş şekillerde ofis duvarınıza asabileceğiniz tablolarla ofisinize zerafet katmanız mümkün.

Ofislerde Tablo Kullanımı

Ofislerde Tablo Kullanımı

Ofisinizde tablo kullanmak istiyorsanız, en çok dikkat etmeniz gereken nokta, tablonun sizin görüş açınızın içinde olmamasıdır. Bunun için de tablo kullanımında en ideal yer, çalışma masanızın arkasındaki duvardır.

Ofislerde Tablo Örnekleri