OFİS MOBİLYALARI SATIŞ SAYFAMIZA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

ofis4

ArtStyle Mimarlık firması 2005 yılından bu yana estetik ve daha iyi kalite vizyonu ile hizmet verirken, heyecanlı, genç ve dinamik bir yapıya sahip mimarlık şirketidir.
Kaliteli malzeme ve uzman ekibi ile birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ArtStyle Mimarlık firması, evrensel bir yapıya sahip olmakla birlikte, bu yapı uygunluğunda oluşturduğu kaynak ve pratik çözümlerle zamanında iş teslimi ile de adını rakipleri arasında öne çıkarmayı başarmıştır.
ArtStyle Mimarlık firması işinin uzmanı teknik elemanlardan, inşaat mühendisleri, iç mimar ve mimarlarla oluşturduğu kadrosu ile 2 bin m2’lik fabrikasında mobilya ve ahşap tasarımı gerçekleştirmekte ve üretmektedir.
ArtStyle Mimarlık firmasının bir diğer hizmet sahası da pırlanta perakende ve kuyumculuk sektörlerine iç mimarlık hizmeti vermesidir. ArtStyle Mimarlık firması yalnızca ülkemizde değil yurt dışında da birçok projeye imza atmıştır. ArtStyle Mimarlık firması daha iyi iş alanları ve yaşam sahası sunmak için her daim çalışmaya devam ederken, vizyonu gereği de dünyadaki her türlü yeniliği ve gelişmeyi müşterilerine sunmaktan memnuniyet duyuyor.

 

Modern Ofis Mobilyaları
Yeni açacağınız ya da yenilemek istediğiniz ofiste profesyonel yardım almak size her daim daha fayda sağlayacaktır. Kendi başınıza yapacağınız ofis tasarımının hatalı şekilde gerçekleştirilmesi sizin sektörünüzde başarı olasılığınızın düşmesine bile neden olabilecek bir unsurdur. Konu özellikle de modern bir ofis dekorasyonu ise uzman bir görüş ve kaçınılmaz olmaktadır. Çünkü dünya bu konuda sürekli gelişmekte ve yenilikler getirmektedir. Dolayısıyla sizin de bu teknolojik gelişmeleri takip etmekte olan, vizyonunu sürekli yenileyen bir ekiple birlikte çalışmanız yararınıza olacaktır. ArtStyle Mimarlık firması size farklı alternatifler sunarak, sunum odanızda, bekleme odanızda medya ve eğlence cihazlarına kadar bir çok seçenek sunacak ve dilediğiniz modern ofis görünümüne sahip olmanıza imkan tanıyacaktır. Modern tarzda şekillendirilecek olan ofis dekorasyonu iş yaşamına farklılık katarken diğer yandan canlı ve açık renkler ile ışığın da yoğun kullanılması durumunda daha güncel, popüler ve estetik bir ofis yansıtılmış olacaktır.

ArtStyle Mimarlık firması ile duvarlarınız çok başka bir dünyaya açılacak ve mobilyalarınızla birlikte tamamlanacak olan bütünlük size ve müşterilerinize keyif verecektir.
Klasik bir dekorasyonda zıt renklerin kullanılması ve uygulanması oldukça zor ve göz yorucu bir tasarım olurken, duvarlarınızı siyah mobilyalarınızı turuncu ya da sarı renk kullanarak modern dünyaya güzel bir adım atmış olursunuz.
Her zaman daha aydınlık ve ferah ortamlar yaratan modern ofis tasarımları, ofisinize aydınlık ve bol ışıklı alanlar sağlayacaktır. Eğer imalat üzerine bir sektörde yer alıyorsanız ofis tasarımınızı daha aydınlık kullanmak son derece faydalı olacak bir ayrıntıdır. Böylece dikkat seviyesi en üst düzeyde tutulur ve istenmeyecek üretim ve iş kazaları da engellenmiş olur.
Yapılan araştırmalar neticesinde modern bir şekilde dizayn edilen ofisler daha küçük ve dar mekanlardır. Bu alanlarda da aydınlık, canlık renkler ortamın daha ferah ve geniş hissedilmesine olanak tanıyor. Bu durumdan ötürüdür ki tavanlarda beyaz kullanımı standart bir husus olarak yerini almıştır. Ayrıca dar mekanlarda modern tasarım ile birlikte cam tekniği de tercih edilen özelliklerden biridir. Duvarların cam olması ya da pencerelerin genişletilmesi de görsel ve psikolojik olarak mekanın havasını değiştirme özelliğine sahip olacaktır.
Ofisi yenileme ya da yeni bir ofis açma hazırlığında birçok masrafınız olacaktır. Dolayısıyla maddi giderlerinizi dekorasyon malzemelerinde tasarruflu olarak kullanabilirsiniz ancak bu size kısa vadede fayda sağlasa da uzun vadeli düşündüğünüzde hiç de avantaj olmayacaktır. Bir kereye mahsus yaptıracağınız mobilyalara yatırım yaparak, uzun süreli olarak kullanma imkanı yakalayabilirsiniz.

 

Klasik Ofis Mobilyaları
Klasik ofis mobilyaları ile şık, konforlu ve verimli mekanlar yaratabilmeniz için çok farklı seçenekleri ArtStyle Mimarlık firması size sunuyor. Geleneksel ve klasik olarak 19. yüzyıldan esinlenerek gerçekleştirilecek olan tasarımlar, ofis çalışmalarına uygun şekilde üretilmektedir. Eğer klasik bir ofis tasarımı talep ediyorsanız bu tercih her döneme uygun şekilde gerçekleştirilecektir. Klasik tasarımlar kendi değerinden hiçbir şey kaybetmediği gibi trend ve değerli olmayı her daim becerebilen tasarımlar arasındadır. Bugün klasik tasarımlar da oldukça tercih edilen özelliklere sahiptir ki, bu yalnızca ofis için değil, giyim ve araba sektöründe de geçerli olan bir unsurdur. Hayat anlayışında klasik sevenler her ortamlarında bu tarzı yaratmaktan hoşlanmaktadırlar. Klasik tasarımlı ofis dekorasyonları içinde ahşap büyük masalar ve kütüphaneler yer almaktadır. Mobilyalarda da daha ziyade ıhlamur, gürgen ve ceviz kullanılmaktadır. Masif masaların da oymaları, görkemli ayakları resmen bir dönemin ofise yansıtılmış hali olarak karşımızda durur. Klasik tarzda ofis tasarımı gerçekleştiren firmalar çalışma masalarında ayrıca şık ve estetik abajur kullanmayı da tercih ediyorlar. Bu konuda tercih edilen abajur ise yeşil kütüphane abajurlarıdır. Bu aksesuarı kullanmak keyif veren bir unsurken diğer yandan da işlevsel olmakla birlikte işinize yarayacaktır. Ayrıca klasik tasarımlarda halı kullanımının da yeri büyüktür. Lacivert ve kırmızı renklerin yer alacağı el dokuması olacak olan halılar masif mobilyalar ile tam bir ahenk içinde yer alacaktır. Kadife perdelerin de yerini aldığı klasik tasarımlı ofis dekorasyonlarında temizlik ayrı bir sorun olsa da, bu durum klasik severleri çok da etkilemeyen bir özellik. Ayrıca bu tasarımların duvar kağıtlarında da nostaljiden başka bir yapı beklenemez. Tablolarla ya da resimlerle süslenecek olan nostaljik duvarlar mekana ayrı bir hava katacaktır. Klasik tarzdaki ofis tasarımları her zevke hitap etmese de kendi içinde özelliği ve kimliği olan bir yapıya sahiptir.
Siz hangi modeli tercih ediyorsanız ArtStyle Mimarlık firması her daim sizinle olacak ve yeni mekanlar yaratacaktır. Firmaya ait çalışmalara firmanın sitesinden ulaşabilirsiniz.

[product_category category=”ofis-nobilyalari”]