Oray Etiket Fabrikası Ofis Dekorasyonları

Oray Etiket Fabrikası İnşaat ve Ofis Dekorasyonları

Bizlere İnternet vasıtasıyla gelen müşterilerimizden bir yenisi de Oray Etiket oldu.

Oray Etiket firma yetkilisi Orhan bey internet üzerinde yapmış olduğu araştırmalar neticesinde bizlere ulaşan ve yapmış olduğumuz ikili görüşmeler neticesinde prensipte anlaşmaya vararak yol almaya başladığımız projede mevcuttaki fabrika büyütülerek gerek inşaat gerekse tüm mekanik ve elektrik alt yapı işleri tarafımızda organize edilerek tek bir yerleşim ve mimari detaylara sadık kalınarak yapılmıştır.

Ofisdekorasyonları ekibi tarafından iç mekan ve dış mekan tüm mimari tasarımlar yapılarak müşterimizin beğenisine sunularak bu şekilde proje devam etmiştir.

Oray Etiket ; İkitelli Organize Sanayi Sitesi Sefaköy Sanayi Sitesinde bulunan Toplamda mevcut hali ile 1500 m2 kapalı alana sahip bir tesistir. Mevcut yapılarına OSB ye yaptıkları başvuru ile 1300 m2 alan daha ilave edilerek mevcut yapıyı büyütme kararı almıştır. İşletme sahibi Orhan AYDIN bey internet ortamında yaptığı araştırmalar neticesinde ARTSTYLE olarak bizlere ulaşmıştır. Firma için kısa sürede fabrikalarında yapacakları köklü değişiklikler ile alakalı mimari tasarım ve detaylar hazırlayarak sunumlarımızı yaptıktan sonra,gerekli malzeme detay ve numune sunumaları neticesinde imalat için anlaşmaya varıldı.

ORAY ETİKET Mevcut Hali Resim Galerisi

Bu yapı ile ilgili olarak Ofisdekorasyonları ekibi olarak bizden ilave edilen yeni yapı ile toplamda 2800 m2 lik kapalı alana sahip tesislerinin,hem mevcut çalışma ve yönetim alanlarını hemde dış mekan ve genel Mimari işlerin yapımı ve kontrollüğü olmuştur. 2013 Temmuz ortalarında ilave yapılacak yapıya ait hafriyat ve kaba yapı işleri bir yandan başlamış olup,Bunları mütakip olarak iç ve dış mekandaki diğer mimari ve iç mimari uygulama işlemleride tarafımızdan start verdirilmiştir.

ORAY ETİKET için Yapılan Mimari ve İç Mimari Tasarımlar

 

 

Oray Etiket Yönetim Ofisleri Ofis Dekorasyonları ve Ofis Mobilyaları

Oray Etiket Fabrikasında,Yönetim katları fabrikanın en üst katında oluşturuldu,Bu alanda yaklaşık 600 m2 alan yönetim ofislerine ayrılmış oldu, Ofisdekorasyonları ekibi bu yönetim katında tüm mekanları firmanın işleyişine göre dizayn etmiş olup tüm ofis mobilyalarını kendi üretim tesislerinde tamamlamıştır.

 

Oray Etiket Dış Mekan ve Diğer Çalışma Alanları Bitmiş Halleri