ORAY ETİKET, Fabrika Tadilat ve Ofis Dekorasyonları

Oray Etiket ; İkitelli Organize Sanayi Sitesi Sefaköy Sanayi Sitesinde bulunan Toplamda mevcut hali ile 1500 m2 kapalı alana sahip bir tesistir. Mevcut yapılarına OSB ye yaptıkları başvuru ile 1300 m2 alan daha ilave edilerek mevcut yapıyı büyütme kararı almıştır. İşletme sahibi Orhan AYDIN bey internet ortamında yaptığı araştırmalar neticesinde ARTSTYLE olarak bizlere ulaşmıştır. Firma için kısa sürede fabrikalarında yapacakları köklü değişiklikler ile alakalı mimari tasarım ve detaylar hazırlayarak sunumlarımızı yaptıktan sonra,gerekli malzeme detay ve numune sunumları neticesinde imalat için anlaşmaya varıldı.

Oray Etiket projemizde,yönetim katlarını binanın en üst katında 600 m2 alanda konumlandırdık.Bu alanı projelendirirken ofis bölümlerini modern tarzda tasarladık ve uyguladık.

Makam odası,patron odası,gibi alanları kişilerin tercihlerini de dikkate alarak klasik tarzda ofis dekorasyonu uyguladık. ofis dekorasyon malzemesiolarak mdf, masif, lake boya, doğal taş, deri, dekoratif sıva gibi materyaller tercih edildi.